Ahşap Kıskaçlı Gökkuşağı Oyuncağı (Montessori - 0 Doğal)

95 TL
AU-E0064N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap gökkuşağı oyuncağı ile çoçukların erkenden renkleri öğrenmesi için eğitici bir oyuncaktır. Aynı zamanda bu ahşap gökkuşağı oyun tahtası ile çoçuklar ponponları da gökkuşağı şeklinde dizmeyi öğreniyorlar. Oyuncağın birde tutmak için kıskacıda bulunmaktadır. Bu kıskaç ile ponponlar tutulur ve deliklere yerleştirilir. Çoçuklar evde kendi yaptıkları bir şeyleri de bu delikler üzerine yerleştirebilir. Sayma yapabilir. Eşitleme yapabilir. (Nohut,fasülye,bilye,ponpon v.s.). Bu kıskaçlı oyuncak ile çoçukların el ve parmak kasları gelişir. Çocuklarda dikkat ve El-Göz Koordinasyonu da gelişir. Bu ahşap oyuncak tamamen doğal olup kayın ağacından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde boya ve toksik bir madde içermez.

 

Eğlenceli ve çok kaliteli bir oyuncak olup, uzun süre kullanılabilecektir.

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:  33 cm x16.5 cm x 1 cm               

 

 

PAKET İÇERİĞİ:     

1 Adet Ahşap Delikli Gökkuşağı Tahtası 33 cm x16.5 cm x 1 cm1 Adet tutma aparatı. (20 cm x 3 cm x 1 cm)72 Adet renkli ponponlar 1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.