Ahşap Yuvarlak Büyük Harf Seti - Doğal Ahşap Tüm Harfler - Eğitici Oyuncak

94 TL
AU-E0072N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap Harfler ile çocuklara harfleri erken ve çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Eğitici bir oyuncaktır. Çocuklar ahşap harfler ile kelimeler yazmaya çalışarak ince motor becerilerini de geliştirecektir. Aynı zamanda okuma ve yazmayı bu görseller sayesinde rahat öğrenebileceklerdir. Okul öncesi eğitimde çocuklarımıza çok katkı sağlayacaktır. Montessori materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak (Scrabble) tamamen doğal olup kayın ağacından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde boya ve toksik bir madde içermez.

Bu ahşap harfler oyunu 32 parçadan oluşmaktadır. 29 adet alfabeden olup 3 adet ise İngilizce harfler (Q,X,W) bulunmaktadır.

Çoçuklar için eğitici aynı zamanda eğlenceli vakit geçirici bir oyuncaktır.

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 4 cm x 4 cm x 1 cm (Harf Ölçüsü)

PAKET İÇERİĞİ:

29 Adet Ahşap Harf (Alfabe Harfleri)3 adet İngilizce Harf (Q,W,X) 1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.