Ahşap İngilizce Geometrik Şekiller (Montessori - 0 Doğal)-Eğitici Oyuncak

150 TL
AU-E0074N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşaptan yapılmış olan bu oyuncakla geometrik şekillerle çocuklara geometrik şekilleri çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Aynı zamanda oyuncak üzerine şekil çizilmiş olup, İngilizce olarak yazılmıştır. İngilizce olarak ta çoçuklar yabancı dilini geliştirmeye başlayacaklardır. Çocuklar ahşap geometrik şekiller oyuncağı ile  matematik dersine karşıda sempati duyacaklardır. Hem eğlenceli zaman geçirecekler hemde kendilerini geliştireceklerdir. Aynı zamanda İngilizce okuma ve yazmayı bu görseller sayesinde rahat öğrenebileceklerdir. Çocuklarımıza çok katkı sağlayacak eğitici bir oyuncaktır. Montessori materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak tamamen doğal olup kayın ağaçıdan yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde boya ve toksik bir madde içermez.

Bu ahşap İngilizce geometrik şekiller oyunu 10 parçadan oluşmaktadır.. Çocukların İngilizceden kaçmasını istemeyen ebeveynler bu oyuncak seti ile çocuklarına İngilizceyi sevdireceklerdir. Bu İngilizce öğretme işi Ebeveynlere düşüyor. Çocuklar için eğitici aynı zamanda eğlenceli vakit geçirici bir oyuncaktır.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 7cm x 10cm x 1cm (1 Adet ürün  ölçüsü)

                               9.50cm x 0.50cm x 0.50cm (Kalem ölçüsü)

 

PAKET İÇERİĞİ:

9 Adet Ahşap İngilizce Geometrik şekil oyuncağı (Kayın ağacı)1 Adet Ahşap kalem (Ceviz Ağacı)1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.