Ahşap Toplama ve Çıkartma İşlem Oyunu (22 Parça - Montessori Materyali) - Doğal Eğitici Oyuncak

125 TL
AU-E0068N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap matematik oyun tahtası, okul öncesi yaşlarda erken toplama ve çıkartma işlemlerini öğrenmek için mükemmeldir. Ahşap Matematik materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak tamamen doğal olup kayın ve ceviz ağaçlarından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde yapıştırıcı, boya ve toksik bir madde içermez. Bu ahşap matematik oyunu 22 parçadan oluşmakta olup içerisinde işlemler için kullanmak üzere 0'dan 9'a kadar 2 set ceviz ahşap sayılar bulunur. Toplama, çıkartma ve eşittir işaretleri ayrı değil tablo üzerindedir. Ceviz rakamlar tablo üzerine konularak toplama ve çıkartma işlemi yapılır. Aynı zamanda 40 adet renkli ponponlarda bu ürüne dâhildir. Rakamlar yerine renkli ponponlarla da işlem yapılabilir. Renkli ponponlar sayesinde hem renkler öğrenilecek olup,hemde sayı sayma işlemi kolayca öğrenilecektir.

Montessori materyalleri içerisinde yer alan bir oyuncaktır. Oyunu oynarken toplama çıkartma öğrenildiği gibi sonuç haznelerine üzerlerinde ki sayılar kadar sayılabilecek benzeri küçük oyuncaklar konularak toplama ve çıkartma öğrenirken eğlenceli vakit geçirilmektedir.

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:   29cm x 9cm x 1cm (Tabla ölçüleri)

                                  7cm x 4cm x 1cm (Sayıların ölçüsü)

                                                                                     

PAKET İÇERİĞİ:

1 Adet Ahşap Matematik Toplama Oyun Tahtası (Kayın ağacı)1 Adet Ahşap Matematik Çıkartma Oyun Tahtası (Kayın ağacı)20 Adet Ahşap Sayılar 0-9 (Ceviz Ağacı)40 Adet Renkli Ponponlar1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
1-3 İş Günü İçerisinde Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.