Baykuş Diş Kaşıyıcı - Doğal Ahşap Dişlik (Hayvan Figürlü Dişlikler)

36 TL
AU-B0001N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Doğal ahşaptan üretilmiş olup bebekler için özel tasarlanan diş kaşıyıcı (ahşap dişlik) organik kayın ağacından yapılmıştır. Kayın ağacı, antibakteriyel özelliğe sahiptir. Bundan dolayı sağlıklıdır. Özel freze, zımparalama işlemi yapıldığından pürüzsüzdür. Bu diş kaşıyıcılarda metal (Vida, tel, çivi v.b.), boya veya kimyasal madde yoktur. Yani toksik madde içermez.

 

Bebeklerin diş çıkarmaya başlayacağı dönemde kullanılmaktadır. Genelde 3-12 ay arasında diş çıkarmaları sürmektedir ve bu dönemlerde kullanılır.

 

Bu diş kaşıyıcının şekli hayvan figürlü olup, baykuş şeklinde tasarlanmıştır. Bu şekiller kavrama yeteneklerinin geliştirmesine fayda sağlar.

 

Bebeğiniz için güvenle alıp kullanabileceğiniz sağlıklı bir diş kaşıyıcıdır.

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 8cm x 10,5cm x 1cm 

 

PAKET İÇERİĞİ:

1 Adet Ahşap Baykuş Diş Kaşıyıcı (Kayın ağacı)1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap diş kaşıyıcı olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham kayın ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.

 

Doğal ahşap diş kaşıyıcı toptan sipariş için bizimle iletişime geçiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
1-3 İş Günü İçerisinde Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.