Diş Bloklar Ahşap Denge Oyunu (Montessori) - Doğal Eğitici Ahşap Oyuncak

95 TL
AU-E0049N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

2 yaş ve üzeri çocukların tek başlarına veya arkadaşlarıyla eğlenceyle oynayabilecekleri ahşap denge oyunu. Diş blokların çok farklı seçeneklerle istiflemenin ve inşa etmenin yollarını bulmak çocukların yaratıcılığı, eleştirel düşünmesine ve problem çözmeyi geliştirmesine, el-göz koordinasyonunu ve ince motor becerilerinin gelişmesine katkı sağlayacaktır. Bu diş bloklarını boyaya bilir veya farklı oyun ve etkinliklerde kullanılabilirsiniz. Ahşap Montessori materyalleri arasında yer alan çok yönlü, açık uçlu bir doğal oyuncaktır.


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 7cm x 7cm x 2cm (1 adet ürün ölçüsü)

 

PAKET İÇERİĞİ:

12 Adet Diş Bloklar Ahşap Denge Oyunu1 Adet Bez Kese


%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararlı, kimyasal madde içermez. Ham çam ağacından yapılmıştır.


ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için yine tamam doğal olan sirke ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.