Ahşap Bultak Matematik Oyun Tahtası (47 Parça - Montessori Materyali) - Doğal Eğitici Oyuncak

145 TL
AU-E0050N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap matematik oyun tahtası, okul öncesi yaşlarda erken toplama ve çıkartma işlemlerini öğrenmek için mükemmeldir. Ahşap Matematik materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak tamamen doğal olup kayın ve ceviz ağaçlarından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde yapıştırıcı, boya ve toksik bir madde içermez.


Bu ahşap matematik oyunu 47 parçadan oluşmakta olup içerisinde işlemler için kullanmak üzere 0'dan 10'a kadar 2 set kare ahşap sayılar ve sonuç bölümünde kullanmak üzere 0'dan 20'ye kadar 1 set yuvarlak ahşap sayılar, 3 adet matematik işareti (toplama, çıkartma ve eşittir) ve 40 adet ponpon bulunmaktadır.


Montessori materyalleri içerisinde yer alan bu matematik oyuncağın kısaca anlatacak olursak, oyuncak bul tak sayılar şeklindedir. Tüm kare ve yuvarlak ahşap sayıların matematik oyuncak tahtası üzerinde bul-tak yuvaları mevcuttur. Kare olan sayılar işlem sayılarıdır. Yuvarlak sayılar ise sadece işlem sonucu için kullanılmaktadır. Her işlem için ve sonuç için alt kısımda hazne mevcuttur. Oyunu oynarken toplama çıkartma öğrenildiği gibi işlem ve sonuç haznelerine üzerlerinde ki sayılar kadar ürün içerisinde yer alan ponponlar veya sayılabilecek benzeri küçük oyuncaklar konularak toplama ve çıkartma öğrenirken eğlenceli vakit geçirilmektedir.


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 25.5cm x 15.5cm x 1cm               

 

PAKET İÇERİĞİ:

1 Adet Ahşap Matematik Oyun Tahtası22 Adet Ahşap Kare Sayılar21 Adet Ahşap Yuvarlak Sayılar3 Adet Matematik İşlem İşareti1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi


%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.


ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.
Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.