Ahşap Bultak Matematik 4 İşlem Oyunu (36 Parça - Montessori Materyali) - Doğal Eğitici Oyuncak

110 TL
AU-E0053N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap bultak matematik 4 işlem oyunu, okul öncesi veya dört işlem öğrenmekte olan öğrencilerin toplama, çıkartma, çarpma ve bölme işlemlerini eğlenerek öğrenmesi veya pratik yapmasını sağlayan mükemmel bir ahşap oyuncak. Ahşap Matematik materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak tamamen doğal olup kayın ve ceviz ağaçlarından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde yapıştırıcı, boya ve toksik bir madde içermez.


Bu ahşap matematik oyunu 36 parçadan oluşmakta olup içerisinde işlemler için kullanmak üzere 0'dan 10'a kadar 3 set yuvarlak ahşap sayılar, 5 adet matematik işareti (toplama, çıkartma, çarpma, bölme ve eşittir) bulunmaktadır.


Montessori materyalleri içerisinde yer alan bu matematik oyuncağın kısaca anlatacak olursak, oyuncak bul tak sayılar şeklindedir. Tüm yuvarlak ahşap sayıların matematik oyuncak tahtası üzerinde bul-tak yuvaları mevcuttur. Oyuncağın üzerinde 2 adet işlem sayı yuvası, 2 adet matematik işareti yuvası ve 2 adet işlem sonucu yuvası mevcuttur. 2 adet rakam üzerinde 4 matematik işlemi uygulanabilmektedir. Oyunu oynarken matematiksel dört işlem öğrenildiği gibi eğlenceli vakit geçirilebilecek bir eğitici oyuncaktır.


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 33cm x 8cm x 1cm                       

 

PAKET İÇERİĞİ:

1 Adet Ahşap Matematik Dört İşlem Tahtası30 Adet Ahşap Yuvarlak Sayılar (3 set 0-9)5 Adet Matematik İşlem İşareti1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi


%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.


ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.




Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.