Ahşap Sayı Çubukları (Montessori - Doğal) - Eğitici Oyuncak

140 TL
AU-E0054N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap silindir çubuk rakamlar tablosu ve sayı çubukları ile, çocuklara rakamları erken ve çabuk öğretecek bir oyuncaktır. Eğitici bir oyuncaktır. Çocuklar ahşap sayı çubuklarını tablonun üzerindeki yuvalara takmaya çalışarak ince motor becerilerini de geliştirecektir. Ahşap matematik eğitici oyuncağı olarak okul öncesi eğitimde çocuklarımıza eğitiminde çok katkı sağlayacaktır. Montessori materyalleri içerisinde yer alan bu oyuncak tamamen doğal olup kayın ve ceviz ağaçlarından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde yapıştırıcı, boya ve toksik bir madde içermez.

Bu ahşap rakamlar tablosu oyunu 65 parçadan oluşmakta olup içerisinde 1'den 10'a kadar 1 er adet ahşap rakamlar tablosu ve içerisine yerleştirilmek üzere 55 adet ahşap çubuk silindir bulunmaktadır.

Tüm ahşap çubuk silindir rakam tahtası üzerinde ki yuvasına yerleştirilir. Çoçuklar için eğitici aynı zamanda eğlenceli vakit geçirici bir oyuncaktır.


ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: 11cm x 5cm x 1cm (Tablo ölçüsü)

                               30mm x 10mm (Silindir çubuk ölçüsü)    

                                                                                     

 

PAKET İÇERİĞİ:

10 Adet Ahşap Rakamlar Tahtası (Kayın ağacı)55 Adet Ahşap Silindir Sayı Çubukları (3 adet yedek silindir, Ceviz ağacı)1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi


%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.


ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
10 TL

Kargolama Süresi
1-3 İş Günü İçerisinde Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.