Çekmeli Ahşap Tırtıl Oyuncağı - 14 Tekerlekli - 0 Doğal Ağaç

125 TL
AU-T0056N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

3-6 yaş ve üzeri çocuklar içindir. Ahşap Tırtıl oyunu ile çocuklar eğlenceli vakit geçireceklerdir. Çocuklar için eğiticidir. Çocukların düşünme kabiliyetini geliştirir. Aynı zamanda çocukların zihinlerini ve becerilerini geliştirir. Tamamen doğaldır, hiçbir kimyasal kullanılmamıştır. Yapımında çam kayın ve ceviz ağacı kullanılmış olup, renk çeşitliliği bu ağaç farklılıkları ile sağlanmıştır. Oyuncağın yapımında zımparalama işlemi el ile yapılmıştır. Bu yüzden pürüzsüz ve yüzeyi düzgündür. Tırtılın toplam uzunluğu 39 cm dir. Doğum günlerinde veya özel günlerinizde çocuklarınıza hediye olarak verebileceğiniz çok güzel bir oyuncak olup, kalıcıdır.

 

PAKET İÇERİĞİ:

·        1 Adet Tırtıl Oyuncak 39cmx10cmx5cm

·        1 Adet Bez Kese


 

%100 DOĞAL:

Ahşap oyuncak doğal olup sağlığa zararlı, kimyasal madde içermez. Ham çam ağacından yapılmıştır. Ürün tamamen doğaldır.


 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için yine tamam doğal olan sirke ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.