Ahşap Kalemli Rakamlar Sayı Tahtası (Montessori - 0 Doğal) - Eğitici Oyuncak

70 TL
AU-E0065N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşap rakamlar tahtası olup eğitici bir oyuncaktır. Çoçukların erkenden rakamları öğrenmesi için yapılmıştır. Aynı zamanda bu ahşap tahta üzerinde rakamlar bulunmaktadır. Oyuncağın paket içerisinde 1 adet cevizden yapılmış kalem bulunur. Bu kalemle rakamların üzerinde gidilir. Bu şekilde hem yazı yazmayı hemde kalem tutmayı öğrenirler. Bu oyuncak ile çoçukların el ve parmak kasları gelişiyor. Çocuklarda dikkat ve El-Göz Koordinasyonu da gelişir. Okul öncesi sayılar öğreniliyor. Bu ahşap oyuncak tamamen doğal olup kayın ve ceviz ağacından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde boya ve toksik bir madde içermez.

Kaliteli bir oyuncak olup, uzun süre kullanılabilecektir.

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:  22cm x 12cm x 1cm                    

 

 

PAKET İÇERİĞİ:     

1 Adet Ahşap Sayı Tahtası (Kayın Ağacı) (22cm x 12cm x 1cm)1 Adet Ahşap Kalem (Ceviz Ağacı) (9cmx0,50cmx0.50cm)1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.