Ahşap Ponponlu Sayılar ve Tabloları Oyuncağı (Montessori - 0 Doğal) - Eğitici Oyuncak

105 TL
AU-E0069N
0.0

Değerlendirme bulunamadı.

Açıklama

Ahşaptan yapılmış olan bu oyuncak sayıları öğrenmek içindir. Montessori materyaller içinde yer alır. Çocukların erkenden rakamları öğrenmesine fayda sağlar. Aynı zamanda bu ahşap tahta üzerinde rakamlar ve o rakam sayısı kadar da delik bulunmaktadır. Oyuncağın paket içerisinde 10 adet renkli ponpon bulunur. Bu ponponları delikler üzerine koyarak sayma işlemi de öğrenilir. Aynı zamanda oyuncak setinde 0-10 arasındaki kare ahşap sayılar bulunur.Bunlar sayesinde sayılarda kolayca öğrenilebilir. Çocuklarda dikkat ve El-Göz Koordinasyonu da gelişir. Okul öncesi sayılar öğreniliyor. Bu ahşap oyuncak tamamen doğal olup kayın ağacından yapılmıştır. Sağlığa zararsız olup hiç bir şekilde boya ve toksik bir madde içermez. Kaliteli bir oyuncak olup, uzun süre kullanılabilecektir. Hediye olarak ta tanıdıklarınıza alabileceğiniz hem çok güzel hem de eğitici bir hediye olacaktır.

 

 

ÜRÜN ÖLÇÜLERİ:  23.5cm x 8.5cm x 1cm (Tabla Ölçüsü)

     5cm x 5cm x 1cm (Sayı Ölçüsü)

 

PAKET İÇERİĞİ:     

1 Adet Ahşap Sayı Tahtası (Kayın Ağacı)11 Adet Ahşap Kare Sayılar 0-10 (Kayın Ağacı)10 Adet Renkli Ponponlar1 Adet Doğal Bez Oyuncak Kesesi

 

%100 DOĞAL:

Ahşap eğitici oyuncak olup sağlığa zararsızdır. Boya, kimyasal madde ve toksik madde içermez. Ham ağaçtan yapılmıştır.

 

ÜRÜN DESENİ:

Ürün tamamen doğal ve üzerindeki desen ağacın kendi desenidir. Bundan dolayı üzerindeki desen şekilleri ağaçtan kaynaklı farklılık gösterebilmektedir. 

 

GÜVENLİK:

Ürünler tamamen sağlıklı olup çocuklarınızın güvenliği için zarar verebilecek ağaç yapıları gerekli işlemlerden geçirilerek pürüzsüz ve kesinlikle zarar vermeyecek hale getirilmiştir.

 

OYUNCAK BAKIMI:

Ürünü su ile yıkamayınız, zamanla kirlenmesinde temizliği ve dezenfekte işlemi için doğal elma veya üzüm sirkesi ile 1’e 10 oranda su ile karıştırarak silebilirsiniz.Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargolama Süresi
Aynı Gün Kargoda

Gönderim Yeri
...


Bu site tanımlama bilgileri kullanır. Sitede gezinmeye devam ederek, çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz.